02400113XP
02400113XP
Delenummer:
02400113XP
Produsent:
Littelfuse
Beskrivelse:
DIODE MINI 1.0A
Lead Free Status / RoHS Status:
Inneholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Tilgjengelig mengde:
12257 Pieces
Dataark:
02400113XP.pdf
Forespørsel
Introduksjon
BYCHIPS er strømprodusenten for
02400113XP via e-post, vil vi gi deg en best pris i henhold til planen din.
Kjøpe
02400113XP med BYCHPS
Kjøp med garanti
spesifikasjoner
Serie:
Vannfølsomhetsnivå (MSL):
1 (Unlimited)
Produsentens Standard Lead Time:
7 Weeks
Produsentens varenummer:
02400113XP
Beskrivelse:
DIODE MINI 1.0A
Email:
[email protected]
Quick Request Quote
Delenummer
Mengde
Selskap
E-post
telefon
kommentarer
Beslektede deler til
02400113XP
Bilde
produsenter
Utsikt
02400104P
Littelfuse Inc.
DIODE MINI ASSY RESISTOR
Forespørsel
02400108P
Littelfuse Inc.
RESISTOR MINI 5.1K OHM 1/4W
DIODE MINI 1.0A 400V
DIODE MINI 1.5A 400V
RESISTOR MINI 2700 OHM 0.25W
DIODE 1.5KW TVS MINI DIODE
DIODE MINI 1.0A
RESISTOR MINI 1130 OHM 0.25W
02400103LXN
DIODE ATO 50 PC
DIODE MINI 1A 400V
02400105Z
RESISTOR ATO 10K OHM 0.25W
DIODE MINI 1A 1000V
RESISTOR MINI 500 OHM 1/2 W
RESISTOR MINI 1500 OHM 0.25W
DIODE MINI 1A 400V
RESISTOR MINI 121 OHM 1/4 W