Kjøpe 0603J2000220KCT med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Spenningsvurdering: | 200V |
|---|---|
| Toleranse: | ±10% |
| Tykkelse (Maks): | 0.031" (0.80mm) |
| Temperaturkoeffisient: | C0G, NP0 |
| Størrelse / Dimensjon: | 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm) |
| Driftstemperatur: | -55°C ~ 125°C |
| Produsentens varenummer: | 0603J2000220KCT |
| Høyde - sittende (maks): | - |
| Egenskaper: | Epoxy Mountable |
| Strykprosent: | - |
| Utvidet beskrivelse: | 22pF ±10% 200V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0603 (1608 Metric) |
| Beskrivelse: | CAP CER 22PF 200V C0G/NP0 0603 |
| kapasitans: | 22pF |