Kjøpe 0805J5000271JDR med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Spenningsvurdering: | 500V |
|---|---|
| Toleranse: | ±5% |
| Tykkelse (Maks): | 0.051" (1.30mm) |
| Temperaturkoeffisient: | X7R |
| Størrelse / Dimensjon: | 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) |
| Serie: | - |
| rangeringer: | AEC-Q200 |
| emballasje: | Tape & Reel (TR) |
| Pakke / tilfelle: | 0805 (2012 Metric) |
| Driftstemperatur: | -55°C ~ 125°C |
| Produsentens varenummer: | 0805J5000271JDR |
| Høyde - sittende (maks): | - |
| Egenskaper: | Epoxy Mountable, High Temperature |
| Strykprosent: | - |
| Utvidet beskrivelse: | 270pF ±5% 500V Ceramic Capacitor X7R 0805 (2012 Metric) |
| Beskrivelse: | CAP CER 270PF 500V X7R 0805 |
| kapasitans: | 270pF |