Kjøpe 1120-6R8M-RC med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Type: | Wirewound |
|---|---|
| Toleranse: | ±20% |
| Leverandør Enhetspakke: | - |
| Størrelse / Dimensjon: | 0.810" Dia (20.57mm) |
| skjerming: | Unshielded |
| Serie: | 1120 |
| rangeringer: | - |
| Q @ Freq: | - |
| emballasje: | Bulk |
| Pakke / tilfelle: | Radial |
| Driftstemperatur: | -55°C ~ 105°C |
| Monteringstype: | Through Hole |
| Vannfølsomhetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Materiale - Kjerne: | Ferrite |
| Produsentens Standard Lead Time: | 12 Weeks |
| Produsentens varenummer: | 1120-6R8M-RC |
| induktans: | 6.8µH |
| Høyde - sittende (maks): | 0.840" (21.34mm) |
| Frekvens - Test: | 1kHz |
| Frekvens - Selvresonans: | - |
| Utvidet beskrivelse: | 6.8µH Unshielded Wirewound Inductor 11.4A 7 mOhm Max Radial |
| Beskrivelse: | FIXED IND 6.8UH 11.4A 7 MOHM TH |
| DC-motstand (DCR): | 7 mOhm Max |
| Nåværende vurdering: | 11.4A |