Kjøpe 1206L175SLYR med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Spenning - Maks: | 6V |
|---|---|
| Type: | Polymeric |
| Tid til tur: | 400ms |
| Tykkelse (Maks): | 0.071" (1.80mm) |
| Størrelse / Dimensjon: | 0.128" L x 0.065" W (3.25mm x 1.65mm) |
| Serie: | POLY-FUSE®, LoRho |
| Motstand - Posttur (R1) (Maks): | 30 mOhm |
| Motstand - Innledende (Ri) (Min): | 5 mOhm |
| Motstand - 25 ° C (Typ): | - |
| rangeringer: | - |
| emballasje: | Tape & Reel (TR) |
| Pakke / tilfelle: | 1206 (3216 Metric), Concave, Long Side Terminals |
| Andre navn: | 1206L175SL F5783TR |
| Driftstemperatur: | -40°C ~ 85°C |
| Monteringstype: | Surface Mount |
| Vannfølsomhetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Produsentens Standard Lead Time: | 10 Weeks |
| Produsentens varenummer: | 1206L175SLYR |
| Lead Spacing: | - |
| Høyde - sittende (maks): | - |
| Utvidet beskrivelse: | PTC Resettable Fuse 6V Ih Surface Mount 1206 (3216 Metric), Concave, Long Side Terminals |
| Beskrivelse: | PTC RESET 6V LO RHO 1206 1.75A |
| Nåværende - tur (det): | 3.5A |
| Nåværende - Maks: | 50A |
| Nåværende - Hold (Ih) (Maks): | 1.75A |
| godkjenninger: | cURus, TUV |
| Email: | [email protected] |