Kjøpe 1210J2004P70CCT med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Spenningsvurdering: | 200V |
|---|---|
| Toleranse: | ±0.25pF |
| Tykkelse (Maks): | 0.079" (2.00mm) |
| Temperaturkoeffisient: | C0G, NP0 |
| Størrelse / Dimensjon: | 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) |
| Driftstemperatur: | -55°C ~ 125°C |
| Produsentens varenummer: | 1210J2004P70CCT |
| Strykprosent: | - |
| Utvidet beskrivelse: | 4.7pF ±0.25pF 200V Ceramic Capacitor C0G, NP0 1210 (3225 Metric) |
| Beskrivelse: | CAP CER 1210 |
| kapasitans: | 4.7pF |