Kjøpe 16SVP39M med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Spenningsverdier: | 16V |
|---|---|
| Type: | Polymer |
| Toleranse: | ±20% |
| Surface Mount Land Size: | 0.260" L x 0.260" W (6.60mm x 6.60mm) |
| Størrelse / Dimensjon: | 0.248" Dia (6.30mm) |
| Serie: | OS-CON™, SVP |
| Ripple Current - Lavfrekvens: | 81mA @ 120Hz |
| Ripple Current - High Frequency: | 1.62A @ 100kHz |
| emballasje: | Tape & Reel (TR) |
| Pakke / tilfelle: | Radial, Can - SMD |
| Andre navn: | P16464TR |
| Driftstemperatur: | -55°C ~ 105°C |
| Monteringstype: | Surface Mount |
| Vannfølsomhetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Produsentens Standard Lead Time: | 8 Weeks |
| Produsentens varenummer: | 16SVP39M |
| Levetid @ Temp.: | 2000 Hrs @ 105°C |
| Lead Spacing: | - |
| impedans: | - |
| Høyde - sittende (maks): | 0.236" (6.00mm) |
| Utvidet beskrivelse: | 39µF ±20% 16V Aluminum Polymer Capacitor Radial, Can - SMD 50 mOhm 2000 Hrs @ 105°C |
| ESR (ekvivalent serieresistens): | 50 mOhm |
| Beskrivelse: | CAP ALUM POLY 39UF 20% 16V SMD |
| kapasitans: | 39µF |