Kjøpe 1808Y2000392GFR med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Spenningsvurdering: | 200V |
|---|---|
| Toleranse: | ±2% |
| Tykkelse (Maks): | 0.079" (2.00mm) |
| Temperaturkoeffisient: | C0G, NP0 |
| Størrelse / Dimensjon: | 0.177" L x 0.079" W (4.50mm x 2.00mm) |
| Serie: | FlexiCap™ |
| rangeringer: | - |
| emballasje: | - |
| Pakke / tilfelle: | 1808 (4520 Metric) |
| Driftstemperatur: | -55°C ~ 125°C |
| Produsentens varenummer: | 1808Y2000392GFR |
| Strykprosent: | - |
| Utvidet beskrivelse: | 3900pF ±2% 200V Ceramic Capacitor C0G, NP0 1808 (4520 Metric) |
| Beskrivelse: | CAP CER 3900PF 200V C0G/NP0 1808 |
| kapasitans: | 3900pF |