Kjøpe 2045-14-BT1LF med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Spenning - DC Spark Over (Nom): | 145V |
|---|---|
| Toleranse: | ±30% |
| Serie: | 2045 |
| emballasje: | Tape & Reel (TR) |
| Pakke / tilfelle: | Axial Cylinder |
| Antall polakker: | 2 |
| Monteringstype: | Through Hole |
| Vannfølsomhetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Produsentens Standard Lead Time: | 13 Weeks |
| Produsentens varenummer: | 2045-14-BT1LF |
| Impulsutladningstrøm (8 / 20μs): | 10000A (10kA) |
| Feil kort: | No |
| Utvidet beskrivelse: | Gas Discharge Tube 10000A (10kA) ±30% 2 Pole Through Hole |
| Beskrivelse: | GDT 145V 30% 10KA THROUGH HOLE |
| Email: | [email protected] |