20SEPF560M
20SEPF560M
Delenummer:
20SEPF560M
Produsent:
Panasonic
Beskrivelse:
CAP ALUM POLY 560UF 20% 20V T/H
Introduksjon
Kjøpe 20SEPF560M med BYCHPS
Kjøp med garanti
spesifikasjoner
Spenningsverdier:20V
Type:Polymer
Toleranse:±20%
Surface Mount Land Size:-
Størrelse / Dimensjon:0.394" Dia (10.00mm)
Serie:OS-CON™, SEPF
Ripple Current - Lavfrekvens:270mA @ 120Hz
Ripple Current - High Frequency:5.4A @ 100kHz
emballasje:Bulk
Pakke / tilfelle:Radial, Can
Andre navn:P16316
Driftstemperatur:-55°C ~ 105°C
Monteringstype:Through Hole
Vannfølsomhetsnivå (MSL):1 (Unlimited)
Produsentens Standard Lead Time:8 Weeks
Produsentens varenummer:20SEPF560M
Levetid @ Temp.:5000 Hrs @ 105°C
Lead Spacing:0.197" (5.00mm)
impedans:-
Høyde - sittende (maks):0.512" (13.00mm)
Utvidet beskrivelse:560µF ±20% 20V Aluminum Polymer Capacitor Radial, Can 12 mOhm 5000 Hrs @ 105°C
ESR (ekvivalent serieresistens):12 mOhm
Beskrivelse:CAP ALUM POLY 560UF 20% 20V T/H
kapasitans:560µF