Kjøpe 2220J2000221GFR med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Spenningsvurdering: | 200V |
|---|---|
| Toleranse: | ±2% |
| Tykkelse (Maks): | 0.098" (2.50mm) |
| Temperaturkoeffisient: | C0G, NP0 |
| Størrelse / Dimensjon: | 0.224" L x 0.197" W (5.70mm x 5.00mm) |
| Driftstemperatur: | -55°C ~ 125°C |
| Produsentens varenummer: | 2220J2000221GFR |
| Strykprosent: | - |
| Utvidet beskrivelse: | 220pF ±2% 200V Ceramic Capacitor C0G, NP0 2220 (5750 Metric) |
| Beskrivelse: | CAP CER 220PF 200V C0G/NP0 2220 |
| kapasitans: | 220pF |