Kjøpe 2300HT-330-V-RC med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Type: | Toroidal |
|---|---|
| Toleranse: | ±15% |
| Leverandør Enhetspakke: | - |
| Størrelse / Dimensjon: | 1.280" Dia x 0.650" W (32.51mm x 16.51mm) |
| skjerming: | Shielded |
| Serie: | 2300HT |
| rangeringer: | - |
| Q @ Freq: | - |
| emballasje: | Bulk |
| Pakke / tilfelle: | Radial |
| Driftstemperatur: | -55°C ~ 200°C |
| Monteringstype: | Through Hole |
| Vannfølsomhetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Materiale - Kjerne: | Powdered Iron |
| Produsentens Standard Lead Time: | 13 Weeks |
| Produsentens varenummer: | 2300HT-330-V-RC |
| induktans: | 33µH |
| Høyde - sittende (maks): | - |
| Frekvens - Test: | 1kHz |
| Frekvens - Selvresonans: | - |
| Utvidet beskrivelse: | 33µH Shielded Toroidal Inductor 13.6A 15 mOhm Max Radial |
| Beskrivelse: | FIXED IND 33UH 13.6A 15 MOHM TH |
| DC-motstand (DCR): | 15 mOhm Max |
| Nåværende vurdering: | 13.6A |