Kjøpe 4605X-101-104LF med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Toleranse: | ±2% |
|---|---|
| Temperaturkoeffisient: | ±100ppm/°C |
| Leverandør Enhetspakke: | 5-SIP |
| Størrelse / Dimensjon: | 0.498" L x 0.098" W (12.65mm x 2.49mm) |
| Serie: | 4600X |
| Motstand (ohm): | 100k |
| Kraft per element: | 200mW |
| emballasje: | Bulk |
| Pakke / tilfelle: | 5-SIP |
| Andre navn: | 4605X101104LF |
| Driftstemperatur: | -55°C ~ 125°C |
| Antall motstandere: | 4 |
| Antall pinner: | 5 |
| Monteringstype: | Through Hole |
| Vannfølsomhetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Produsentens Standard Lead Time: | 12 Weeks |
| Produsentens varenummer: | 4605X-101-104LF |
| Høyde - sittende (maks): | 0.200" (5.08mm) |
| Utvidet beskrivelse: | 100k Ohm ±2% 200mW Power Per Element Bussed Resistor Network/Array ±100ppm/°C 5-SIP |
| Beskrivelse: | RES ARRAY 4 RES 100K OHM 5SIP |