Kjøpe 4610H-702-470/101L med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Spenningsvurdering: | 50V |
|---|---|
| verdier: | R = 47 Ohms, C = 100pF |
| Type: | Low Pass |
| Teknologi: | RC |
| Størrelse / Dimensjon: | 0.998" L x 0.150" W (25.35mm x 3.81mm) |
| Serie: | 700 |
| Motstand - Kanal (Ohm): | 47 |
| emballasje: | Bulk |
| Pakke / tilfelle: | 10-SIP |
| Driftstemperatur: | -30°C ~ 85°C |
| Antall kanaler: | 8 |
| Monteringstype: | Through Hole |
| Vannfølsomhetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Produsentens varenummer: | 4610H-702-470/101L |
| Høyde: | 0.335" (8.50mm) |
| Filterordre: | 1st |
| Utvidet beskrivelse: | RC EMI Filter 1st Order Low Pass 8 Channel R = 47 Ohms, C = 100pF 10-SIP |
| ESD-beskyttelse: | No |
| Beskrivelse: | FILTER RC 47 OHM/100PF TH |
| Nåværende: | - |
| Senter / Klippfrekvens: | - |
| Dempingsverdi: | - |
| applikasjoner: | General Purpose |
| Email: | [email protected] |