Kjøpe 74479887268 med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Type: | Multilayer |
|---|---|
| Toleranse: | ±20% |
| Leverandør Enhetspakke: | 1008 (2520 Metric) |
| Størrelse / Dimensjon: | 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm) |
| skjerming: | Shielded |
| Serie: | WE-PMI |
| rangeringer: | - |
| Q @ Freq: | 30 @ 1MHz |
| emballasje: | Tape & Reel (TR) |
| Pakke / tilfelle: | 1008 (2520 Metric) |
| Andre navn: | 732-2509-2 |
| Driftstemperatur: | -40°C ~ 125°C |
| Monteringstype: | Surface Mount |
| Vannfølsomhetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Materiale - Kjerne: | - |
| Produsentens varenummer: | 74479887268 |
| induktans: | 6.8µH |
| Høyde - sittende (maks): | 0.047" (1.20mm) |
| Frekvens - Test: | 1MHz |
| Frekvens - Selvresonans: | 40MHz |
| Utvidet beskrivelse: | 6.8µH Shielded Multilayer Inductor 700mA 650 mOhm 1008 (2520 Metric) |
| Beskrivelse: | FIXED IND 6.8UH 700MA 650 MOHM |
| DC-motstand (DCR): | 650 mOhm |
| Nåværende vurdering: | 700mA |
| Nåværende - Metning: | 600mA |
| Email: | [email protected] |