Kjøpe 825F250E med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Toleranse: | ±1% |
|---|---|
| Temperaturkoeffisient: | ±20ppm/°C |
| Størrelse / Dimensjon: | 1.062" L x 1.094" W (26.98mm x 27.79mm) |
| Serie: | Metal-Mite®89 |
| Motstand (ohm): | 250 |
| Strøm (Watts): | 25W |
| emballasje: | Bulk |
| Pakke / tilfelle: | Axial, Box |
| Driftstemperatur: | -55°C ~ 275°C |
| Monteringsfunksjon: | Flanges |
| Vannfølsomhetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Produsentens Standard Lead Time: | 13 Weeks |
| Produsentens varenummer: | 825F250E |
| Lead Style: | Solder Lugs |
| Høyde - sittende (maks): | 0.556" (14.12mm) |
| Egenskaper: | - |
| Strykprosent: | - |
| Beskrivelse: | RES CHAS MNT 250 OHM 1% 25W |