Kjøpe AGRF500-2 med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Spenning - Maks: | 16V |
|---|---|
| Type: | Polymeric |
| Tid til tur: | 2.5s |
| Tykkelse (Maks): | - |
| Størrelse / Dimensjon: | 0.409" Dia x 0.122" W (10.40mm x 3.10mm) |
| Serie: | PolySwitch®, AGRF |
| Motstand - Posttur (R1) (Maks): | 34 mOhm |
| Motstand - Innledende (Ri) (Min): | 14 mOhm |
| Motstand - 25 ° C (Typ): | - |
| rangeringer: | AEC-Q200 |
| emballasje: | Tape & Reel (TR) |
| Pakke / tilfelle: | Radial, Disc |
| Andre navn: | AGRF500-2HF RF3277-000 |
| Driftstemperatur: | -40°C ~ 85°C |
| Monteringstype: | Through Hole |
| Vannfølsomhetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Produsentens Standard Lead Time: | 10 Weeks |
| Produsentens varenummer: | AGRF500-2 |
| Lead Spacing: | 0.199" (5.05mm) |
| Høyde - sittende (maks): | 0.614" (15.60mm) |
| Utvidet beskrivelse: | PTC Resettable Fuse 16V Ih Through Hole Radial, Disc |
| Beskrivelse: | POLYSWITCH PTC RESET 5A HLD |
| Nåværende - tur (det): | 9.4A |
| Nåværende - Maks: | 100A |
| Nåværende - Hold (Ih) (Maks): | 5A |
| godkjenninger: | - |
| Email: | [email protected] |