Kjøpe AHN12324 med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Slå på spenning (maks): | 16.8 VDC |
|---|---|
| Slå av spenning (Min): | 2.4 VDC |
| Oppsigelsesstil: | Plug In |
| Bryter spenning: | 250VAC, 30VDC - Max |
| Serie: | AHN |
| Frigjør tid: | 5ms |
| Relé Type: | General Purpose |
| emballasje: | Tube |
| Andre navn: | 255-5513 AHN12324-ND |
| Driftstemperatur: | -40°C ~ 50°C |
| Bruk tid: | 15ms |
| Monteringstype: | Socketable |
| Vannfølsomhetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Produsentens Standard Lead Time: | 21 Weeks |
| Produsentens varenummer: | AHN12324 |
| Egenskaper: | Diode, LED Indicator |
| Utvidet beskrivelse: | General Purpose Relay SPDT (1 Form C) 24VDC Coil Socketable |
| Beskrivelse: | RELAY GEN PURPOSE SPDT 16A 24V |
| Kontakt Rating (Nåværende): | 16A |
| Kontaktmateriale: | Silver Nickel (AgNi) |
| Kontakt skjema: | SPDT (1 Form C) |
| Spolespenning: | 24VDC |
| Spole type: | Non Latching |
| Coil Resistance: | 1.09 kOhms |
| Coil Power: | 530 mW |
| Coil Current: | 22mA |
| Email: | [email protected] |