Kjøpe AISC-1008-R47G-T med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Type: | Wirewound |
|---|---|
| Toleranse: | ±2% |
| Leverandør Enhetspakke: | 1008 (2520 Metric) |
| Størrelse / Dimensjon: | 0.115" L x 0.110" W (2.92mm x 2.79mm) |
| skjerming: | Unshielded |
| Serie: | AISC-1008 |
| rangeringer: | - |
| Q @ Freq: | 50 @ 100MHz |
| emballasje: | Tape & Reel (TR) |
| Pakke / tilfelle: | 1008 (2520 Metric) |
| Andre navn: | 535-13024-2 AISC-1008-R47G-TTR AISC-1008-R47G-TTR-ND AISC1008R47GT |
| Driftstemperatur: | -40°C ~ 125°C |
| Monteringstype: | Surface Mount |
| Vannfølsomhetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Materiale - Kjerne: | Ceramic |
| Produsentens Standard Lead Time: | 11 Weeks |
| Produsentens varenummer: | AISC-1008-R47G-T |
| induktans: | 470nH |
| Høyde - sittende (maks): | 0.090" (2.29mm) |
| Frekvens - Test: | 100MHz |
| Frekvens - Selvresonans: | 450MHz |
| Utvidet beskrivelse: | 470nH Unshielded Wirewound Inductor 470mA 1.19 Ohm Max 1008 (2520 Metric) |
| Beskrivelse: | FIXED IND 470NH 470MA 1.19 OHM |
| DC-motstand (DCR): | 1.19 Ohm Max |
| Nåværende vurdering: | 470mA |