Kjøpe ALS30A332NF450 med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Spenningsverdier: | 450V |
|---|---|
| Toleranse: | ±20% |
| Surface Mount Land Size: | - |
| Størrelse / Dimensjon: | 3.032" Dia x 4.134" H (77.00mm x 105.00mm) |
| Serie: | ALS30 |
| Ripple Current: | 13.8A @ 100Hz |
| polarisering: | Polar |
| emballasje: | Bulk |
| Pakke / tilfelle: | Radial, Can - Screw Terminals |
| Andre navn: | 399-7560 A331TM332M450A |
| Driftstemperatur: | -40°C ~ 85°C |
| Monteringstype: | Chassis Mount |
| Vannfølsomhetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Produsentens Standard Lead Time: | 13 Weeks |
| Produsentens varenummer: | ALS30A332NF450 |
| Levetid @ Temp.: | 5000 Hrs @ 85°C |
| Lead Spacing: | 1.252" (31.80mm) |
| impedans: | 30 mOhm |
| Høyde - sittende (maks): | 4.134" (105.00mm) |
| Utvidet beskrivelse: | 3300µF 450V Aluminum Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 40 mOhm @ 100Hz 5000 Hrs @ 85°C |
| ESR (ekvivalent serieresistens): | 40 mOhm @ 100Hz |
| Beskrivelse: | CAP ALUM 3300UF 20% 450V SCREW |
| kapasitans: | 3300µF |
| applikasjoner: | General Purpose |
| Email: | [email protected] |