Kjøpe AM26LV32EINSR med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Spenning - Forsyning: | 3 V ~ 3.6 V |
|---|---|
| Type: | Receiver |
| Leverandør Enhetspakke: | 16-SO |
| Serie: | - |
| Mottaker Hysterese: | 35mV |
| protokoll: | RS422, RS485 |
| emballasje: | Tape & Reel (TR) |
| Pakke / tilfelle: | 16-SOIC (0.209", 5.30mm Width) |
| Andre navn: | 296-24695-2 AM26LV32EINSR-ND AM26LV32EINSRG4 AM26LV32EINSRG4-ND |
| Driftstemperatur: | -40°C ~ 85°C |
| Antall drivere / mottakere: | 0/4 |
| Monteringstype: | Surface Mount |
| Vannfølsomhetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Produsentens Standard Lead Time: | 6 Weeks |
| Produsentens varenummer: | AM26LV32EINSR |
| Utvidet beskrivelse: | 0/4 Receiver RS422, RS485 16-SO |
| duplex: | - |
| Beskrivelse: | IC RCVR DIFF QUAD LV HS 16SO |
| Datahastighet: | - |
| Email: | [email protected] |