Kjøpe AN2131SC med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Spenning - Forsyning: | 3 V ~ 3.6 V |
|---|---|
| Leverandør Enhetspakke: | 44-PQFP |
| Serie: | EZ-USB® |
| RAM-størrelse: | 8K x 8 |
| Programminnetype: | ROMless |
| emballasje: | Tray |
| Pakke / tilfelle: | 44-QFP |
| Andre navn: | 428-1306 AN2131SC-ND |
| Driftstemperatur: | 0°C ~ 70°C |
| Antall I / O: | 16 |
| Monteringstype: | Surface Mount |
| Vannfølsomhetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Produsentens varenummer: | AN2131SC |
| Interface: | I²C, USB |
| Beskrivelse: | IC MCU 8051 8K RAM 24MHZ 44QFP |
| Kjerneprosessor: | 8051 |
| Controller Series: | AN213x |
| applikasjoner: | USB Microcontroller |
| Email: | [email protected] |