Kjøpe AN79L10 med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Spenning - Output: | -10V |
|---|---|
| Spenning - Inngang: | Down to -35V |
| Spenning - Dropout (Typisk): | - |
| Leverandør Enhetspakke: | 3-SSIP |
| Serie: | - |
| Regulator Topologi: | Negative Fixed |
| emballasje: | Bulk |
| Pakke / tilfelle: | TO-226-3, TO-92-3 (TO-226AA) |
| Driftstemperatur: | 0°C ~ 125°C |
| Antall regulatorer: | 1 |
| Monteringstype: | Through Hole |
| Vannfølsomhetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Produsentens varenummer: | AN79L10 |
| Utvidet beskrivelse: | Linear Voltage Regulator IC Negative Fixed Output -10V 100mA 3-SSIP |
| Beskrivelse: | IC REG LDO -10V 0.1A 3SSIP |
| Strøm - Utgang: | 100mA |
| Nåværende - Grense (Min): | - |
| Email: | [email protected] |