Kjøpe AP431RL-7 med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Spenning - Utgang (Min / Fast): | 2.495V |
|---|---|
| Spenning - utgang (maks): | 36V |
| Spenning - Inngang: | - |
| Toleranse: | ±1% |
| Temperaturkoeffisient: | 30ppm/°C |
| Leverandør Enhetspakke: | SC-59 |
| Serie: | - |
| Referansetype: | Shunt |
| emballasje: | Tape & Reel (TR) |
| Pakke / tilfelle: | TO-236-3, SC-59, SOT-23-3 |
| Utgangstype: | Adjustable |
| Andre navn: | AP431RL-7DI |
| Driftstemperatur: | -20°C ~ 85°C (TA) |
| Støy - 10Hz til 10kHz: | - |
| Støy - 0,1 Hz til 10 Hz: | - |
| Monteringstype: | Surface Mount |
| Vannfølsomhetsnivå (MSL): | 3 (168 Hours) |
| Produsentens varenummer: | AP431RL-7 |
| Utvidet beskrivelse: | Shunt Voltage Reference IC 36V ±1% 200mA SC-59 |
| Beskrivelse: | IC VREF SHUNT ADJ SC59 |
| Strøm - Forsyning: | - |
| Strøm - Utgang: | 200mA |
| Nåværende - Katode: | 500µA |
| Email: | [email protected] |