Kjøpe APT100GT120JU3 med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Spenning - Samler Emitter Breakdown (Max): | 1200V |
|---|---|
| Vce (på) (Maks) @ Vge, Ic: | 2.1V @ 15V, 100A |
| Leverandør Enhetspakke: | SOT-227 |
| Serie: | - |
| Strøm - Maks: | 480W |
| Pakke / tilfelle: | ISOTOP |
| Driftstemperatur: | -55°C ~ 150°C (TJ) |
| NTC-termistor: | No |
| Monteringstype: | Chassis Mount |
| Vannfølsomhetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Produsentens Standard Lead Time: | 22 Weeks |
| Produsentens varenummer: | APT100GT120JU3 |
| Input Kapasitans (Cies) @ Vce: | 7.2nF @ 25V |
| Input: | Standard |
| IGBT Type: | Trench Field Stop |
| Utvidet beskrivelse: | IGBT Module Trench Field Stop Single 1200V 140A 480W Chassis Mount SOT-227 |
| Beskrivelse: | IGBT 1200V 140A 480W SOT227 |
| Gjeldende - Samler Cutoff (Maks): | 5mA |
| Nåværende - Samler (Ic) (Maks): | 140A |