Kjøpe APTGF50TA120PG med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Spenning - Samler Emitter Breakdown (Max): | 1200V |
|---|---|
| Vce (på) (Maks) @ Vge, Ic: | 3.7V @ 15V, 50A |
| Leverandør Enhetspakke: | SP6-P |
| Serie: | - |
| Strøm - Maks: | 312W |
| Pakke / tilfelle: | SP6 |
| Driftstemperatur: | - |
| NTC-termistor: | No |
| Monteringstype: | Chassis Mount |
| Vannfølsomhetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Produsentens varenummer: | APTGF50TA120PG |
| Input Kapasitans (Cies) @ Vce: | 3.45nF @ 25V |
| Input: | Standard |
| IGBT Type: | NPT |
| Utvidet beskrivelse: | IGBT Module NPT Three Phase 1200V 75A 312W Chassis Mount SP6-P |
| Beskrivelse: | IGBT MODULE NPT TRPL PHASE SP6P |
| Gjeldende - Samler Cutoff (Maks): | 250µA |
| Nåværende - Samler (Ic) (Maks): | 75A |