Kjøpe APTGT300A60TG med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Spenning - Samler Emitter Breakdown (Max): | 600V |
|---|---|
| Vce (på) (Maks) @ Vge, Ic: | 1.9V @ 15V, 300A |
| Leverandør Enhetspakke: | SP4 |
| Serie: | - |
| Strøm - Maks: | 935W |
| Pakke / tilfelle: | SP4 |
| Driftstemperatur: | -40°C ~ 175°C (TJ) |
| NTC-termistor: | Yes |
| Monteringstype: | Chassis Mount |
| Vannfølsomhetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Produsentens Standard Lead Time: | 22 Weeks |
| Produsentens varenummer: | APTGT300A60TG |
| Input Kapasitans (Cies) @ Vce: | 18.4nF @ 25V |
| Input: | Standard |
| IGBT Type: | Trench Field Stop |
| Utvidet beskrivelse: | IGBT Module Trench Field Stop Half Bridge 600V 430A 935W Chassis Mount SP4 |
| Beskrivelse: | POWER MOD IGBT TRENCH PH LEG SP4 |
| Gjeldende - Samler Cutoff (Maks): | 350µA |
| Nåværende - Samler (Ic) (Maks): | 430A |
| konfigurasjon: | Half Bridge |
| Email: | [email protected] |