Kjøpe AQS221FR2S med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Spenning - Last: | 0 ~ 40 V |
|---|---|
| Spenning - Inngang: | 1.3VDC |
| Oppsigelsesstil: | Gull Wing |
| Leverandør Enhetspakke: | 16-SOP |
| Serie: | PhotoMOS™ AQS |
| Relé Type: | Relay |
| emballasje: | Tube |
| Pakke / tilfelle: | 16-SOIC (0.173", 4.40mm Width) |
| Utgangstype: | AC, DC (RF) |
| Andre navn: | 255-2667 |
| On-State Resistance (Max): | 1.25 Ohm |
| Monteringstype: | Surface Mount |
| Vannfølsomhetsnivå (MSL): | 2A (4 Weeks) |
| Produsentens Standard Lead Time: | 13 Weeks |
| Produsentens varenummer: | AQS221FR2S |
| Last Current: | 160mA |
| Utvidet beskrivelse: | Solid State Relay 4PST (4 Form A) 16-SOIC (0.173", 4.40mm Width) |
| Beskrivelse: | RELAY OPTO 40V 0.16A SOP16 |
| Krets: | 4PST (4 Form A) |
| Email: | [email protected] |