Kjøpe AQV214SX med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Spenning - Last: | 0 ~ 400 V |
|---|---|
| Spenning - Inngang: | 1.14VDC |
| Oppsigelsesstil: | Gull Wing |
| Leverandør Enhetspakke: | 6-SOP |
| Serie: | PhotoMOS™ AQV |
| Relé Type: | Relay |
| emballasje: | Tape & Reel (TR) |
| Pakke / tilfelle: | 6-SOP (0.173", 4.40mm) |
| Utgangstype: | AC, DC |
| Andre navn: | 255-2112-2 AQV214SX-ND |
| On-State Resistance (Max): | 50 Ohm |
| Monteringstype: | Surface Mount |
| Vannfølsomhetsnivå (MSL): | 3 (168 Hours) |
| Produsentens Standard Lead Time: | 13 Weeks |
| Produsentens varenummer: | AQV214SX |
| Last Current: | 100mA |
| Utvidet beskrivelse: | Solid State Relay SPST-NO (1 Form A) 6-SOP (0.173", 4.40mm) |
| Beskrivelse: | RELAY OPTO SPST 100MA 6 SOP 400V |
| Krets: | SPST-NO (1 Form A) |
| Email: | [email protected] |