Kjøpe AQV216HAX med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Spenning - Last: | 0 ~ 600 V |
|---|---|
| Spenning - Inngang: | 1.14VDC |
| Oppsigelsesstil: | Gull Wing |
| Leverandør Enhetspakke: | 6-SMD |
| Serie: | PhotoMOS™ AQV |
| Relé Type: | Relay |
| emballasje: | Tape & Reel (TR) |
| Pakke / tilfelle: | 6-SMD (0.300", 7.62mm) |
| Utgangstype: | AC, DC |
| On-State Resistance (Max): | 120 Ohm |
| Monteringstype: | Surface Mount |
| Vannfølsomhetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Produsentens Standard Lead Time: | 12 Weeks |
| Produsentens varenummer: | AQV216HAX |
| Last Current: | 50mA |
| Utvidet beskrivelse: | Solid State Relay SPST-NO (1 Form A) 6-SMD (0.300", 7.62mm) |
| Beskrivelse: | RELAY OPTO AC/DC 600V 50MA 6-SMD |
| Krets: | SPST-NO (1 Form A) |
| Email: | [email protected] |