Kjøpe AQV251GAX med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Spenning - Last: | 0 ~ 30 V |
|---|---|
| Spenning - Inngang: | 1.25VDC |
| Oppsigelsesstil: | PC Pin |
| Leverandør Enhetspakke: | 6-SMD |
| Serie: | PhotoMOS™ AQV |
| Relé Type: | Relay |
| emballasje: | Tape & Reel (TR) |
| Pakke / tilfelle: | 6-SMD, Gull Wing |
| Utgangstype: | AC, DC |
| On-State Resistance (Max): | 80 mOhm |
| Monteringstype: | Surface Mount |
| Vannfølsomhetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Produsentens Standard Lead Time: | 12 Weeks |
| Produsentens varenummer: | AQV251GAX |
| Last Current: | 3.5A |
| Utvidet beskrivelse: | Solid State Relay SPST-NO (1 Form A) 6-SMD, Gull Wing |
| Beskrivelse: | RELAY OPTO SPST 3.5A 30V 6-SMD |
| Krets: | SPST-NO (1 Form A) |
| Email: | [email protected] |