Kjøpe AQV252AX med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Spenning - Last: | 0 ~ 60 V |
|---|---|
| Spenning - Inngang: | 1.14VDC |
| Oppsigelsesstil: | Gull Wing |
| Leverandør Enhetspakke: | 6-SMD |
| Serie: | PhotoMOS™ AQV |
| Relé Type: | Relay |
| emballasje: | Tape & Reel (TR) |
| Pakke / tilfelle: | 6-SMD (0.300", 7.62mm) |
| Utgangstype: | AC, DC |
| Andre navn: | 255-3871-2 AQV252AX-ND |
| On-State Resistance (Max): | 1.4 Ohm |
| Monteringstype: | Surface Mount |
| Vannfølsomhetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Produsentens Standard Lead Time: | 13 Weeks |
| Produsentens varenummer: | AQV252AX |
| Last Current: | 400mA |
| Utvidet beskrivelse: | Solid State Relay SPST-NO (1 Form A) 6-SMD (0.300", 7.62mm) |
| Beskrivelse: | RELAY OPTO 60V 400MA 6-SMD |
| Krets: | SPST-NO (1 Form A) |
| Email: | [email protected] |