Kjøpe AQW614A med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Spenning - Last: | 0 ~ 400 V |
|---|---|
| Spenning - Inngang: | 1.14VDC |
| Oppsigelsesstil: | Gull Wing |
| Leverandør Enhetspakke: | 8-SMD |
| Serie: | PhotoMOS™ AQW |
| Relé Type: | Relay |
| emballasje: | Tube |
| Pakke / tilfelle: | 8-SMD (0.300", 7.62mm) |
| Utgangstype: | AC, DC |
| Andre navn: | 255-2140-5 AQW614A-ND |
| On-State Resistance (Max): | 50 Ohm |
| Monteringstype: | Surface Mount |
| Vannfølsomhetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Produsentens Standard Lead Time: | 13 Weeks |
| Produsentens varenummer: | AQW614A |
| Last Current: | 100mA |
| Utvidet beskrivelse: | Solid State Relay DPST-NO/NC (1 Form A and B) 8-SMD (0.300", 7.62mm) |
| Beskrivelse: | RELAY OPTO AC/DC 400V 100MA 8SMD |
| Krets: | DPST-NO/NC (1 Form A and B) |
| Email: | [email protected] |