Kjøpe B32621A3153J med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Spenningsverdier - DC: | 250V |
|---|---|
| Spenningsverdier - AC: | 140V |
| Toleranse: | ±5% |
| Avslutning: | PC Pins |
| Størrelse / Dimensjon: | 0.512" L x 0.157" W (13.00mm x 4.00mm) |
| Serie: | B32621 |
| emballasje: | Bulk |
| Pakke / tilfelle: | Radial |
| Andre navn: | 495-1284 B32621A3153J000 |
| Driftstemperatur: | -55°C ~ 105°C |
| Monteringstype: | Through Hole |
| Vannfølsomhetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Produsentens varenummer: | B32621A3153J |
| Lead Spacing: | 0.394" (10.00mm) |
| Høyde - sittende (maks): | 0.354" (9.00mm) |
| Egenskaper: | - |
| Utvidet beskrivelse: | 0.015µF ±5% Film Capacitor 140V 250V Polypropylene (PP), Metallized - Stacked Radial |
| ESR (ekvivalent serieresistens): | - |
| Dielektrisk materiale: | Polypropylene (PP), Metallized - Stacked |
| Beskrivelse: | CAP FILM 0.015UF 5% 250VDC RAD |
| kapasitans: | 0.015µF |