Kjøpe B41690A7198Q9 med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Spenningsverdier: | 35V |
|---|---|
| Toleranse: | -10%, +30% |
| Surface Mount Land Size: | - |
| Størrelse / Dimensjon: | 0.630" Dia x 1.181" L (16.00mm x 30.00mm) |
| Serie: | B41690 |
| Ripple Current: | 4.2A @ 10kHz |
| polarisering: | Polar |
| emballasje: | Tape & Reel (TR) |
| Pakke / tilfelle: | Axial, Can |
| Andre navn: | B41690A7198Q 9 B41690A7198Q009 |
| Driftstemperatur: | -55°C ~ 125°C |
| Monteringstype: | Through Hole |
| Vannfølsomhetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Produsentens varenummer: | B41690A7198Q9 |
| Levetid @ Temp.: | 5000 Hrs @ 125°C |
| Lead Spacing: | - |
| impedans: | 31 mOhm |
| Høyde - sittende (maks): | - |
| Utvidet beskrivelse: | 1900µF 35V Aluminum Capacitors Axial, Can 65 mOhm @ 100Hz 5000 Hrs @ 125°C |
| ESR (ekvivalent serieresistens): | 65 mOhm @ 100Hz |
| Beskrivelse: | CAP ALUM 1900UF 35V AXIAL |
| kapasitans: | 1900µF |