B41695A5158Q9
Delenummer:
B41695A5158Q9
Produsent:
EPCOS
Beskrivelse:
CAP ALUM 1500UF 25V AXIAL
Lead Free Status / RoHS Status:
Inneholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Tilgjengelig mengde:
12192 Pieces
Dataark:
B41695A5158Q9.pdf
Introduksjon
Kjøpe B41695A5158Q9 med BYCHPS
Kjøp med garanti
spesifikasjoner
Spenningsverdier:25V
Toleranse:-10%, +30%
Surface Mount Land Size:-
Størrelse / Dimensjon:0.630" Dia x 1.181" L (16.00mm x 30.00mm)
Serie:B41695
Ripple Current:2.05A @ 10kHz
polarisering:Polar
emballasje:Tape & Reel (TR)
Pakke / tilfelle:Axial, Can
Andre navn:B41695A5158Q009
Driftstemperatur:-55°C ~ 125°C
Monteringstype:Through Hole
Vannfølsomhetsnivå (MSL):1 (Unlimited)
Produsentens varenummer:B41695A5158Q9
Levetid @ Temp.:3000 Hrs @ 125°C
Lead Spacing:-
impedans:105 mOhm
Høyde - sittende (maks):-
Utvidet beskrivelse:1500µF 25V Aluminum Capacitors Axial, Can 155 mOhm @ 100Hz 3000 Hrs @ 125°C
ESR (ekvivalent serieresistens):155 mOhm @ 100Hz
Beskrivelse:CAP ALUM 1500UF 25V AXIAL
kapasitans:1500µF