Kjøpe B41827A4226M med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Spenningsverdier: | 16V |
|---|---|
| Toleranse: | ±20% |
| Surface Mount Land Size: | - |
| Størrelse / Dimensjon: | - |
| Serie: | B41827 |
| Ripple Current: | - |
| Pakke / tilfelle: | Radial, Can |
| Andre navn: | B41827A4226M000 |
| Driftstemperatur: | -40°C ~ 85°C |
| Monteringstype: | Through Hole |
| Vannfølsomhetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Produsentens varenummer: | B41827A4226M |
| Levetid @ Temp.: | 2000 Hrs @ 85°C |
| Lead Spacing: | - |
| impedans: | - |
| Høyde - sittende (maks): | - |
| Utvidet beskrivelse: | 22µF 16V Aluminum Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 85°C |
| ESR (ekvivalent serieresistens): | - |
| Beskrivelse: | CAP ALUM 22UF 20% 16V RADIAL |
| kapasitans: | 22µF |