Kjøpe B41828A5477M med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Spenningsverdier: | 25V |
|---|---|
| Toleranse: | ±20% |
| Surface Mount Land Size: | - |
| Størrelse / Dimensjon: | 0.394" Dia (10.00mm) |
| Serie: | B41828 |
| Ripple Current: | 429mA @ 120Hz |
| Pakke / tilfelle: | Radial, Can |
| Andre navn: | B41828A5477M000 |
| Driftstemperatur: | - |
| Monteringstype: | Through Hole |
| Vannfølsomhetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Produsentens varenummer: | B41828A5477M |
| Levetid @ Temp.: | 2000 Hrs @ 105°C |
| Lead Spacing: | 0.197" (5.00mm) |
| impedans: | - |
| Høyde - sittende (maks): | 0.689" (17.50mm) |
| Utvidet beskrivelse: | 470µF 25V Aluminum Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 105°C |
| ESR (ekvivalent serieresistens): | - |
| Beskrivelse: | CAP ALUM 470UF 20% 25V RADIAL |
| kapasitans: | 470µF |