B41895A5338M000
Delenummer:
B41895A5338M000
Produsent:
EPCOS
Beskrivelse:
CAP ALUM 3300UF 20% 25V RADIAL
Dataark:
B41895A5338M000.pdf
Introduksjon
Kjøpe B41895A5338M000 med BYCHPS
Kjøp med garanti
spesifikasjoner
Spenningsverdier:25V
Toleranse:±20%
Surface Mount Land Size:-
Størrelse / Dimensjon:0.492" Dia (12.50mm)
Serie:B41895
Ripple Current:3.34A @ 100kHz
polarisering:Polar
emballasje:Bulk
Pakke / tilfelle:Radial, Can
Andre navn:B41895A5338M
Driftstemperatur:-40°C ~ 125°C
Monteringstype:Through Hole
Vannfølsomhetsnivå (MSL):1 (Unlimited)
Produsentens Standard Lead Time:28 Weeks
Produsentens varenummer:B41895A5338M000
Levetid @ Temp.:5000 Hrs @ 125°C
Lead Spacing:0.197" (5.00mm)
impedans:21 mOhm
Høyde - sittende (maks):1.654" (42.00mm)
Utvidet beskrivelse:3300µF 25V Aluminum Capacitors Radial, Can 25 mOhm @ 10kHz 5000 Hrs @ 125°C
ESR (ekvivalent serieresistens):25 mOhm @ 10kHz
Beskrivelse:CAP ALUM 3300UF 20% 25V RADIAL
kapasitans:3300µF