Kjøpe B41895A6128M000 med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Spenningsverdier: | 50V |
|---|---|
| Toleranse: | ±20% |
| Surface Mount Land Size: | - |
| Størrelse / Dimensjon: | 0.492" Dia (12.50mm) |
| Serie: | B41895 |
| Ripple Current: | 3.34A @ 100kHz |
| Pakke / tilfelle: | Radial, Can |
| Andre navn: | B41895A6128M |
| Driftstemperatur: | -40°C ~ 125°C |
| Monteringstype: | Through Hole |
| Vannfølsomhetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Produsentens Standard Lead Time: | 28 Weeks |
| Produsentens varenummer: | B41895A6128M000 |
| Levetid @ Temp.: | 5000 Hrs @ 125°C |
| Lead Spacing: | 0.197" (5.00mm) |
| impedans: | 21 mOhm |
| Høyde - sittende (maks): | 1.654" (42.00mm) |
| Utvidet beskrivelse: | 1200µF 50V Aluminum Capacitors Radial, Can 25 mOhm @ 10kHz 5000 Hrs @ 125°C |
| ESR (ekvivalent serieresistens): | 25 mOhm @ 10kHz |
| Beskrivelse: | CAP ALUM 1200UF 20% 50V RADIAL |
| kapasitans: | 1200µF |