Kjøpe B43088A5106M med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Spenningsverdier: | 450V |
|---|---|
| Toleranse: | ±20% |
| Surface Mount Land Size: | - |
| Størrelse / Dimensjon: | 0.492" Dia (12.50mm) |
| Serie: | B43088 |
| Ripple Current: | 320mA @ 100kHz |
| polarisering: | Polar |
| emballasje: | Bulk |
| Pakke / tilfelle: | Radial, Can |
| Andre navn: | B43088A5106M000 |
| Driftstemperatur: | - |
| Monteringstype: | Through Hole |
| Vannfølsomhetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Produsentens varenummer: | B43088A5106M |
| Levetid @ Temp.: | 20000 Hrs @ 105°C |
| Lead Spacing: | 0.197" (5.00mm) |
| impedans: | - |
| Høyde - sittende (maks): | 0.866" (22.00mm) |
| Utvidet beskrivelse: | 10µF 450V Aluminum Capacitors Radial, Can 20000 Hrs @ 105°C |
| ESR (ekvivalent serieresistens): | - |
| Beskrivelse: | CAP ALUM 10UF 20% 450V RADIAL |
| kapasitans: | 10µF |