Kjøpe B43305A5157M med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Spenningsverdier: | 450V |
|---|---|
| Toleranse: | ±20% |
| Surface Mount Land Size: | - |
| Størrelse / Dimensjon: | 0.866" Dia (22.00mm) |
| Serie: | B43305 |
| Ripple Current: | 1.12A @ 100Hz |
| Andre navn: | B43305A5157M000 |
| Driftstemperatur: | -40°C ~ 85°C |
| Monteringstype: | Through Hole |
| Vannfølsomhetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Produsentens varenummer: | B43305A5157M |
| Levetid @ Temp.: | 2000 Hrs @ 85°C |
| Lead Spacing: | 0.394" (10.00mm) |
| impedans: | 1.27 Ohm |
| Høyde - sittende (maks): | 1.457" (37.00mm) |
| Utvidet beskrivelse: | 150µF 450V Aluminum Capacitors Radial, Can - Snap-In 900 mOhm @ 100Hz 2000 Hrs @ 85°C |
| ESR (ekvivalent serieresistens): | 900 mOhm @ 100Hz |
| Beskrivelse: | CAP ALUM 150UF 20% 450V SNAP |
| kapasitans: | 150µF |