Kjøpe B43305E2228M62 med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Spenningsverdier: | 250V |
|---|---|
| Toleranse: | ±20% |
| Surface Mount Land Size: | - |
| Størrelse / Dimensjon: | 1.378" Dia (35.00mm) |
| Serie: | B43305 |
| Ripple Current: | 3.99A @ 100Hz |
| polarisering: | Polar |
| emballasje: | Bulk |
| Pakke / tilfelle: | Radial, Can - Snap-In - 3 Lead |
| Andre navn: | B43305E2228M 62 B43305E2228M062 |
| Driftstemperatur: | -40°C ~ 85°C |
| Monteringstype: | Through Hole |
| Vannfølsomhetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Produsentens varenummer: | B43305E2228M62 |
| Levetid @ Temp.: | 2000 Hrs @ 85°C |
| Lead Spacing: | 0.394" (10.00mm) |
| impedans: | 80 mOhm |
| Høyde - sittende (maks): | 2.047" (52.00mm) |
| Utvidet beskrivelse: | 2200µF 250V Aluminum Capacitors Radial, Can - Snap-In - 3 Lead 60 mOhm @ 100Hz 2000 Hrs @ 85°C |
| ESR (ekvivalent serieresistens): | 60 mOhm @ 100Hz |
| Beskrivelse: | CAP ALUM 2200UF 20% 250V SNAP |
| kapasitans: | 2200µF |