B43508A5107M82
Delenummer:
B43508A5107M82
Produsent:
EPCOS
Beskrivelse:
CAP ALUM 100UF 20% 450V SNAP
Dataark:
B43508A5107M82.pdf
Introduksjon
Kjøpe B43508A5107M82 med BYCHPS
Kjøp med garanti
spesifikasjoner
Spenningsverdier:450V
Toleranse:±20%
Surface Mount Land Size:-
Størrelse / Dimensjon:0.866" Dia (22.00mm)
Serie:B43508
Ripple Current:670mA @ 100Hz
polarisering:Polar
emballasje:Bulk
Pakke / tilfelle:Radial, Can - Snap-In
Andre navn:B43508A5107M 82
Driftstemperatur:-40°C ~ 105°C
Monteringstype:Through Hole
Vannfølsomhetsnivå (MSL):1 (Unlimited)
Produsentens varenummer:B43508A5107M82
Levetid @ Temp.:3000 Hrs @ 105°C
Lead Spacing:0.394" (10.00mm)
impedans:1.73 Ohm
Høyde - sittende (maks):1.268" (32.20mm)
Utvidet beskrivelse:100µF 450V Aluminum Capacitors Radial, Can - Snap-In 1.23 Ohm @ 100Hz 3000 Hrs @ 105°C
ESR (ekvivalent serieresistens):1.23 Ohm @ 100Hz
Beskrivelse:CAP ALUM 100UF 20% 450V SNAP
kapasitans:100µF