Kjøpe B43630E2228M007 med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Spenningsverdier: | 250V |
|---|---|
| Toleranse: | ±20% |
| Surface Mount Land Size: | - |
| Størrelse / Dimensjon: | 1.378" Dia (35.00mm) |
| Serie: | B43630 |
| Ripple Current: | 4.91A @ 100Hz |
| Andre navn: | B43630E2228M 7 B43630E2228M7 |
| Driftstemperatur: | -40°C ~ 85°C |
| Produsentens varenummer: | B43630E2228M007 |
| Levetid @ Temp.: | 2000 Hrs @ 85°C |
| Lead Spacing: | 0.394" (10.00mm) |
| impedans: | 90 mOhm |
| Høyde - sittende (maks): | 2.047" (52.00mm) |
| Utvidet beskrivelse: | 2200µF 250V Aluminum Capacitors Radial, Can - Snap-In 55 mOhm @ 100Hz 2000 Hrs @ 85°C |
| ESR (ekvivalent serieresistens): | 55 mOhm @ 100Hz |
| Beskrivelse: | CAP ALUM 2200UF 20% 250V SNAP |
| kapasitans: | 2200µF |