BFC230354824
Delenummer:
BFC230354824
Produsent:
Angstrohm / Vishay
Beskrivelse:
CAP FILM 0.82UF 5% 400VDC RADIAL
Dataark:
BFC230354824.pdf
Introduksjon
Kjøpe BFC230354824 med BYCHPS
Kjøp med garanti
spesifikasjoner
Spenningsverdier - DC:400V
Spenningsverdier - AC:100V
Toleranse:±5%
Avslutning:PC Pins
Størrelse / Dimensjon:0.689" L x 0.331" W (17.50mm x 8.40mm)
Serie:MKT303
emballasje:Bulk
Pakke / tilfelle:Radial
Andre navn:222230354824
Driftstemperatur:-55°C ~ 105°C
Monteringstype:Through Hole
Vannfølsomhetsnivå (MSL):1 (Unlimited)
Produsentens Standard Lead Time:15 Weeks
Produsentens varenummer:BFC230354824
Lead Spacing:0.591" (15.00mm)
Høyde - sittende (maks):0.516" (13.10mm)
Egenskaper:Long Life
Utvidet beskrivelse:0.82µF ±5% Film Capacitor 100V 400V Polyester, Metallized Radial
ESR (ekvivalent serieresistens):-
Dielektrisk materiale:Polyester, Metallized
Beskrivelse:CAP FILM 0.82UF 5% 400VDC RADIAL
kapasitans:0.82µF