Kjøpe BFC230361124 med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Spenningsverdier - DC: | 630V |
|---|---|
| Spenningsverdier - AC: | 160V |
| Toleranse: | ±10% |
| Avslutning: | PC Pins |
| Størrelse / Dimensjon: | 0.689" L x 0.224" W (17.50mm x 5.70mm) |
| Serie: | MKT303 |
| emballasje: | Bulk |
| Pakke / tilfelle: | Radial |
| Andre navn: | 222230361124 |
| Driftstemperatur: | -55°C ~ 105°C |
| Produsentens varenummer: | BFC230361124 |
| Lead Spacing: | 0.591" (15.00mm) |
| Høyde - sittende (maks): | 0.409" (10.40mm) |
| Egenskaper: | Long Life |
| Utvidet beskrivelse: | 0.12µF ±10% Film Capacitor 160V 630V Polyester, Metallized Radial |
| ESR (ekvivalent serieresistens): | - |
| Dielektrisk materiale: | Polyester, Metallized |
| Beskrivelse: | CAP FILM 0.12UF 10% 630VDC RAD |
| kapasitans: | 0.12µF |