BFC230361564
Delenummer:
BFC230361564
Produsent:
Angstrohm / Vishay
Beskrivelse:
CAP FILM 0.56UF 10% 630VDC RAD
Dataark:
BFC230361564.pdf
Introduksjon
Kjøpe BFC230361564 med BYCHPS
Kjøp med garanti
spesifikasjoner
Spenningsverdier - DC:630V
Spenningsverdier - AC:160V
Toleranse:±10%
Avslutning:PC Pins
Størrelse / Dimensjon:1.024" L x 0.331" W (26.00mm x 8.40mm)
Serie:MKT303
emballasje:Bulk
Pakke / tilfelle:Radial
Andre navn:222230361564
Driftstemperatur:-55°C ~ 105°C
Monteringstype:Through Hole
Vannfølsomhetsnivå (MSL):1 (Unlimited)
Produsentens Standard Lead Time:15 Weeks
Produsentens varenummer:BFC230361564
Lead Spacing:0.886" (22.50mm)
Høyde - sittende (maks):0.642" (16.30mm)
Egenskaper:Long Life
Utvidet beskrivelse:0.56µF ±10% Film Capacitor 160V 630V Polyester, Metallized Radial
ESR (ekvivalent serieresistens):-
Dielektrisk materiale:Polyester, Metallized
Beskrivelse:CAP FILM 0.56UF 10% 630VDC RAD
kapasitans:0.56µF