Kjøpe BFC233810684 med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Spenningsverdier - DC: | 1000V (1kV) |
|---|---|
| Spenningsverdier - AC: | 440V |
| Toleranse: | ±20% |
| Avslutning: | PC Pins |
| Størrelse / Dimensjon: | 1.220" L x 0.709" W (31.00mm x 18.00mm) |
| Serie: | MKP338 1 |
| emballasje: | Bulk |
| Pakke / tilfelle: | Radial |
| Andre navn: | 2222 338 10684 222233810684 BC1586 BFC2 338 10684 BFC2 338 10684 |
| Driftstemperatur: | -55°C ~ 105°C |
| Monteringstype: | Through Hole |
| Vannfølsomhetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Produsentens Standard Lead Time: | 15 Weeks |
| Produsentens varenummer: | BFC233810684 |
| Lead Spacing: | 1.083" (27.50mm) |
| Høyde - sittende (maks): | 1.102" (28.00mm) |
| Egenskaper: | - |
| Utvidet beskrivelse: | 0.68µF ±20% Film Capacitor 440V 1000V (1kV) Polypropylene (PP), Metallized Radial |
| ESR (ekvivalent serieresistens): | - |
| Dielektrisk materiale: | Polypropylene (PP), Metallized |
| Beskrivelse: | CAP FILM 0.68UF 20% 1KVDC RADIAL |
| kapasitans: | 0.68µF |
| applikasjoner: | General Purpose |
| Email: | [email protected] |