Kjøpe BFC236826683 med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Spenningsverdier - DC: | 100V |
|---|---|
| Spenningsverdier - AC: | 63V |
| Toleranse: | ±5% |
| Avslutning: | PC Pins |
| Størrelse / Dimensjon: | 0.492" L x 0.158" W (12.50mm x 4.00mm) |
| Serie: | MKT368 |
| emballasje: | Bulk |
| Pakke / tilfelle: | Radial |
| Andre navn: | 222236826683 |
| Driftstemperatur: | -55°C ~ 105°C |
| Produsentens varenummer: | BFC236826683 |
| Lead Spacing: | 0.394" (10.00mm) |
| Høyde - sittende (maks): | 0.512" (13.00mm) |
| Egenskaper: | Long Life |
| Utvidet beskrivelse: | 0.068µF ±5% Film Capacitor 63V 100V Polyester, Metallized Radial |
| ESR (ekvivalent serieresistens): | - |
| Dielektrisk materiale: | Polyester, Metallized |
| Beskrivelse: | CAP FILM 0.068UF 5% 100VDC RAD |
| kapasitans: | 0.068µF |